МикроМир Клуб стендового моделизма
Главная | RSS
Главная » Статьи » Разное

Діорама Maultier+Flak 20mm + PaK 40

Діорама Maultier + Flak 20mm + PaK 40
   Цього разу вирішив спробувати ще раз свої сили в діорамобудуванні. Набір моделей був обраний практично випадково, по причині того, що на самому початку був придбаний Маультір, потім зенітна гармата, і на сам кінець протитанкова гармата. Поокремо кожна модель не представляла собою надвеликого захоплення, так як вимагала суттєвих доробок (описувати не буду, по причині того, що й так написано достатьно оглядів), але для діорами, де згадані моделі не будуть центром уваги, але загальну картину будуть доповнювати й наповнювати.

Окрім того, скористався двома наборами від Мініарту (телеграфні стовпи та огорожа) – якщо плануєте зробити діораму, де зазначені деталі створютиватимуть загальний фон – купувати можна, якщо ж бажаєте якості та перфектного виду: телеграфний стовп краще придбати у Абера (дорого, але коли якісне було дешевим?), а огорожу робити самому, але залишу це на ваш вибір, принаймі вартість набору від Мініарта недорога, тому на якість набору можна зневажати.

Одже, вищезгадані набори пішли у роботу для діорами, нічого нового не видумував, скористався усіма відомим мені методами побудови діорами. Зауважу лише одне – придбав «фірмову» зелену траву для діорами, по факту виявилась звичайнісінькою пофарбованою паклею. Тому перед тим як купувати «фірму» подумайте чи не можете ви зробити аналогічне своїми руками або з підручних матеріалів.
Що вийшло у мене, усе на фото. ..Категория: Разное | Добавил: JK (11.05.2010)
Просмотров: 1182 | Рейтинг: 4.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MikroMir © 2020